Kalite Politikamız

BOYTEM LTD.ŞTİ.’nin kalite taahhüdü sürekli olup bu taahhüt aşağıda belirtilen hususları kapsar:

 

• Boytem Ltd.Şti nin ürettiği tüm ürün ve hizmetlerde ve çalışma birimlerinde kalite alanında sürekli gelişim önceliklidir. Bu nedenle BOYTEM LTD.ŞTİ. Yönetimi ilgili amaç ve hedefleri stratejij yönüne ve bağlamına göre belirler ve bunların elde edilmesi ve ilerlemenin takibi için gerekli kaynakları tahsis eder.

 

• Her bir işin özgün şartlarına uyumun taahhüt edilmesi ile müşteri ve ilgili taraf memnuniyetinin, ihtiyaç ve beklentilerinin sağlanması BOYTEM LTD.ŞTİ.’nin temel kurallarındandır. Kalitenin sağlanmasına yönelik sözleşme gereklerine ve şirketin taahhüt ettiği/edeceği diğer şartlara ve uygulanabilir tüm şartlara uyumun sağlanması taahhüt edilir. 

 

• BOYTEM LTD.ŞTİ. çalışanları tüm çalışmalarını bu politika ve şirket misyon ve vizyonu doğrultusunda gerçekleştirmekte olup, BOYTEM LTD.ŞTİ. Yönetimi eğitimleri destekleme ve bilgilendirme çalışmaları ile çalışanlarının bu politikanın tümüyle bilincinde olmalarını ve gereklerine uymalarını sağlamayı güvence altına alır.

 

• Politika ve şirket hedeflerinin anlaşılması, kalite performansının etkin olarak geliştirilmesi ve müşteri ve ilgili taraf memnuniyetinin takibini sağlamak üzere BOYTEM LTD.ŞTİ. Yönetimi kontrol faaliyetlerini yürütür.

 

16.07.2018/rev.02

 

Genel Müdür

Ayhan Doruk